Marabu Textil textielverf

De universele stof(druk)verf op waterbasis voor lichtgekleurd textiel. Ontworpen voor gebruik op school, therapie, vrije tijd en kunstnijverheid. Marabu Textil is wasmachinebestendig tot 60 °C. De verf vloeit bij het verven niet uit op onbeschilderde stofdelen en is daarom uitstekend geschikt... Meer
inclusief 21% BTW (6% BTW voor boeken) .
Klik op de kleur om meer te zien:
wit
070
wit
middelgeel
021
middelgeel
Oranje
013
Oranje
232
kersrood
031
kersrood
Magenta
014
Magenta
Lichtroze
236
Lichtroze
lila
035
lila
donkerblauw
053
donkerblauw
middelblauw
052
middelblauw
lichtgroen
062
lichtgroen
donkergroen
068
donkergroen
donkerbruin
045
donkerbruin
zwart
073
zwart

De universele stof(druk)verf op waterbasis voor lichtgekleurd textiel. Ontworpen voor gebruik op school, therapie, vrije tijd en kunstnijverheid. Marabu Textil is wasmachinebestendig tot 60 °C. De verf vloeit bij het verven niet uit op onbeschilderde stofdelen en is daarom uitstekend geschikt voor alle stofdruktechnieken, werken met sjablonen en de sun- en spuittechniek.

De kleuren zijn goed lichtecht, onderling mengbaar en met water te verdunnen. De dekkracht van Marabu Textil is bij lichte stoffen zeer goed en is geschikt voor alle appretuurvrije textiel als katoen, linnen,

jute, zijde en mengweefsels. Het synthetische aandeel in de stof mag max. 20% bedragen. Marabu Textil wordt eenvoudig door strijken of in de oven in de stof gefixeerd (zie handleiding). Penseel en andere hulpmiddelen direct na gebruik met water schoonmaken.

Verkrijgbaar in verschillende kleuren in potjes of flessen.

Prijs per glazen pot of fles.

Een beoordeling schrijven
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.
Pagina Producten op de pagina 1431 van de algemene catalogus.
Klanten kochten tevens deze producten