KOH-I-NOOR | MONDELUZ aquarelpotlood — sets

Aquarelpotloden in kunstenaarskwaliteit van de firma Koh-I-Noor. De zachte punt maakt het mogelijk de kleuren gelijkmatig dekkend op te brengen. Meer
inclusief 21% BTW (6% BTW voor boeken) .
Art.No.: 27110 
Direct leverbaar.
12 kleuren
10,95 €
-
+

Art.No.: 27115 
Direct leverbaar.
24 kleuren
21,50 €
-
+

Art.No.: 27120 
Direct leverbaar.
36 kleuren
31,50 €
-
+

Aquarelpotloden in kunstenaarskwaliteit van de firma Koh-I-Noor. De zachte punt maakt het mogelijk de kleuren gelijkmatig dekkend op te brengen. De kleuren zijn schitterend, intens en lichtecht.

Bij droge verwerking bereikt u hetzelfde resultaat als met gewone kleurpotloden. Zodra water wordt aangebracht met een penseel of spons ontstaan vloeiende aquareltinten.

Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding! De sets zijn verkrijgbaar in een stevige kartonnen doos.

KOH-I-NORpassion for creation!

De gescheidenis van KOH-I-NOR — voluit KON-I-NOR HARDTMUTH® — begon in 1790, toen Joseph Hardtmuth een aardewerkfabriek oprichtte in Wenen (Oostenrijk). Hij patendeerde in 1802 de productiemethode om grafietpotloden te maken van grafiet en klei, waarmee het mogelijk werd de hardheid van een potlood nauwkeurig te bepalen — meer klei en minder grafiet geeft een harder potlood, minder klei en meer grafiet een zachter potlood.

In 1848 verhuisde het bedrijf naar České Budějovice (destijds Budweis), in het huidige Tsjechië (destijds Bohemen), waar nog steeds het grootse deel van de productie plaatsvindt. In 1889 werd het iconische gele KOH-I-NOR 1500 potlood— vernoemd naar de beroemde KOH-I-NOR diamant — in verschillende hardheden geïntroduceerd. Na het wereldwijde succes van dat potlood werd die naam in 1894 een officieel onderdeel van de bedrijfsnaam.

Prijs per set.

Een beoordeling schrijven
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.
Pagina Producten op de pagina 936 van de algemene catalogus.
Klanten kochten tevens deze producten