KOH-I-NOOR | JUMBO MAGIC 3405 meerkleurenpotlood —Ttropical

Meerkleurig potlood KOH-I-NOOR. Door de punt te draaien bekomt men een laag met meerdere kleuren.Houten houder, hexagonale vorm, puntdikte 3,8 mmlengte potlood 175 mm, diameter 12 mmKOH-I-NOR — passion for creation!De gescheidenis van KOH-I-NOR — voluit KON-I-NOR HARDTMUTH® &mdas... Meer
inclusief 21% BTW (6% BTW voor boeken) .
Art.No.: 83301
Direct leverbaar.

Meerkleurig potlood KOH-I-NOOR. Door de punt te draaien bekomt men een laag met meerdere kleuren.

Houten houder, hexagonale vorm, puntdikte 3,8 mm

lengte potlood 175 mm, diameter 12 mm

KOH-I-NORpassion for creation!

De gescheidenis van KOH-I-NOR — voluit KON-I-NOR HARDTMUTH® — begon in 1790, toen Joseph Hardtmuth een aardewerkfabriek oprichtte in Wenen (Oostenrijk). Hij patendeerde in 1802 de productiemethode om grafietpotloden te maken van grafiet en klei, waarmee het mogelijk werd de hardheid van een potlood nauwkeurig te bepalen — meer klei en minder grafiet geeft een harder potlood, minder klei en meer grafiet een zachter potlood.

In 1848 verhuisde het bedrijf naar České Budějovice (destijds Budweis), in het huidige Tsjechië (destijds Bohemen), waar nog steeds het grootse deel van de productie plaatsvindt. In 1889 werd het iconische gele KOH-I-NOR 1500 potlood— vernoemd naar de beroemde KOH-I-NOR diamant — in verschillende hardheden geïntroduceerd. Na het wereldwijde succes van dat potlood werd die naam in 1894 een officieel onderdeel van de bedrijfsnaam.

Prijs per stuk.

Een beoordeling schrijven
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.
Pagina Producten op de pagina 954 van de algemene catalogus.