GLOREX | Ijslands mos - 50 g

inclusief 21% BTW (6% BTW voor boeken) .
Geel
003
50 g
Art.No.: 55929003
1 kg: 99,00 €
4,95 €
Oranje
004
50 g
Art.No.: 55929004
1 kg: 99,00 €
4,95 €
Lichtgroen
001
50 g
Art.No.: 55929001
1 kg: 99,00 €
4,95 €
Donkergroen
002
50 g
Art.No.: 55929002
1 kg: 99,00 €
4,95 €
Naturel
005
50 g
Art.No.: 55929005
1 kg: 99,00 €
4,95 €
Een beoordeling schrijven
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.
Pagina Producten op de pagina 1456 van de algemene catalogus.
Manufacturer details

Glorex GmbH
Großmattstraße 17
79618 Rheinfelden
DE
infofsdf@glorex.de

Wettelijke garantie

Klanten kochten tevens deze producten