FABRIANO® | BAMBOO MIX-MEDIA papier — blokken & vellen
1. Blok (kopsgelijmd) met 25 vel
2. Losse vellen
Het BAMBOO MIX-MEDIA papier van FABRIANO® wordt gemaakt van 90% bamboo en 10% katoen.
Omdat bamboo snelgroeiend is en op een duurzame manier verbouwd wordt, is het een mileuvriendelijke keuze. Z'n lange vezels zorgen — gecombineerd met de katoenlinters — bovendien voor een stérk papier.
Er worden géén optische witmakers — OBAs — gebruikt, waardoor dit papier een natuurwitte kleur heeft met een hoge kleurstabiliteit. En de fijne korrel — grana naturale — zorgt voor een uitstekende kleurabsorptie en kleurweergave.
Door z'n hogere gramsgewicht van 280 g/m² en de uitstekende verlijming — het is oppervlaktegelijmd én in de stof gelijmd — is dit papier perfect voor allerlei mixed-media technieken, nat-in-nat technieken en verwassingen met aquarel(potlood), gouache, verdunde acrylverf, sommige tempera's, caseïne en inkt.
TIP! Ook als je veel water gebruikt of graag in veel lagen werkt blijft dit papier stabiel.
De productspecificaties van het BAMBOO MIX-MEDIA blok van FABRIANO®:
- natuurwit mixed-media papier — zonder optische witmakers (OBAs)
- samenstelling: 90% langvezelig bamboo + 10% katoen
- oppervlaktestructuur: grana naturale = fijne korrel
- gramsgewicht: 280 g/m²
- oppervlaktegelijmd én in de stof gelijmd
- zuurvrij
- in hoge mate verouderingsbestendig, conform ISO 9706
- vegan-friendly
Prijs per blok cq. vel.
Producten op de pagina 175 van de algemene catalogus.
Français
Nederlands