penseel | maat: 10, penseel | breedte: 9,50
Modelbouwers gebruiken de dry brush techniek om roest, vuil, verwering en veroudering realistisch weer te geven. En om de nerven van hout of het uiterlijk van staal of stof te benadrukken. Ook miniatuurschilders gebruiken deze techniek meer en meer.
Daarom ontwikkelde da Vinci de DRY BRUSH range: miniatuurpenselen met synthetisch haar, dat dezelfde eigenschappen heeft als geitenhaar. Alleen breken die synthetische haren — ook bij intensief gebruik — niet af en gaan ze veel langer mee. En zijn ze vegan-friendly, natuurlijk!
TIP! De haren zijn extra fijn en zeer dicht gezet, zodat er in elk penseel extreem veel haren zitten — met een zeer homogeen dry brush effect tot gevolg.
TIP! De haren zijn extra fijn en zeer dicht gezet, zodat er in elk penseel extreem veel haren zitten — met een zeer homogeen dry brush effect tot gevolg.
De productspecificaties van het DRY BRUSH 145 miniatuurpenseel van da Vinci:
- penseelvorm: kattentong
- synthetisch haar — vegan-friendly alternetief voor geitenhaar
- gevat in een naadloze, roestvrije bus
- gezet aan een matzwart gelakte, extra korte houten steel
TIP! De steel is extra kort en zeskantig — esagonal — uitgevoerd. Zo ligt ’ie goed in je hand en rolt ’ie niet van je werktafel.
Prijs per penseel.
Product recensies